Z cukierkiem po reklamę

W każdej firmie spece od reklamy zastanawiają się, co zrobić, aby zareklamować się tak, żeby to wyszło. Przeważnie niestety nic nie wychodzi i firma boryka się z problemem braku reklamy i klientów. Dzieje się tak szczególnie, przy nowych firmach, które dopiero powstały i szukają punktu zaczepienia. W takich sytuacjach warto zapytać o radę firmy, które swoje przeszły, są na rynku lata, więc wiedzą z czym to się je i co trzeba zrobić, aby reklama się udała. Jak wiemy, nie każdy jednak jest skłonny do takich zwierzeń, dlatego posłuchajcie uważnie, ponieważ jest kilka fajnych pomysłów na reklamę waszej firmy, o których zapewne nie wiecie. Nie chodzi mi tutaj, o wizytówki, reklamy w telewizji i innego rodzaju pospolite rzeczy, o których każdy doskonale wie.

Po pierwsze, jedna z najciekawszych reklam jakie możecie sobie zafundować to krówki reklamowe, każdy zna te cukierki jednak nie każdy wie, że bardzo często służą one za reklamę. W miseczce, przy waszym biurku, krówki w papierku z waszej firmy, każdy klient, który przychodzi bierze je. Wspaniały pomysł, prawda?

Druga rzecz to koszulki z logo waszej firmy, niedrogie, ponieważ kosztują kilkadziesiąt złotych, a możemy w nich chodzić wszędzie i każdy kto na nas w niej spojrzy jest potencjalnym klientem. W taki sposób można załatwić sobie kilka tysięcy potencjalnych klientów na dzień. Jak dla mnie jest to niesamowite.

Jak widzimy nawet takie dwa pomysły, które mogą się wydawać dziwne, sprawiają, że nasza firma może złapać drugi oddech na rynku.

Zobacz też: Krówki reklamowe