Sposoby na spędzenie wolnego czasu

Kraków to piękne miasto, a także stolica województwa małopolskiego. Jest to miejsce gdzie niewątpliwie nie można się nudzić nawet, jeśli człowiek by chciał! W miejscu tym znajdziemy każdą formę rozrywki, o której pomyślimy i możemy robić dosłownie wszystko, o czym marzymy. Escape room oraz gra miejska to gwarancja ciekawie spędzonego czasu i dobrej zabawy.

Chcąc pobiegać, pograć w piłkę czy pojeździć na rowerze nie znajdziemy odpowiedniejszego miejsca niż Park Jordana w Krakowie. To właśnie takie miejsce idealne do zabaw na świeżym powietrzu, a dodatkowo spotkamy tam podobnych sobie ludzi, oczywiście, jeśli kochamy sport i aktywność fizyczną.

Wieczorami i nocami Rynek Główny i Kazimierz tętnią życiem. To tu spotykają się młodzi – ale nie tylko – Krakowianie i ludzie tutaj mieszkający, aby razem pobawić się w rytmach muzyki, napić się alkoholu czy pośpiewać piosenki na karaoke. Spotkamy tutaj wielu studentów, a także znane i sławne osoby. W ciągu dnia z kolei w okolicach Rynku znajdziemy sporo ciekawych budynków i zabytków jak chociażby Kościół Mariacki czy Sukiennice, w których możemy zakupić pamiątki na licznych straganach.

Bardzo ciekawą i wciągającą aktywnością może okazać się również gra miejska w Krakowie, w której przy okazji zabawy poznajemy okolicę Krakowa i współzawodniczymy z innymi grającymi. Escape room to natomiast alternatywa dla ludzi, którzy kochają zagadki, ale też dreszczyk emocji. Zgrana paczka znajomych zamykana jest w pomieszczeniu i mają godzinę, aby się stamtąd wydostać. Oczywiście współpracując ze sobą i świetnie się bawiąc.