Modne filmy ślubne z drona

Każdy z nas marzy o tym, aby dzień jego ślubu był wyjątkowy, najpiękniejszy i pozostał we wspomnieniach do końca życia. Pamięć jednak niejednokrotnie płata nam figle, dlatego warto tak ulotne chwile zapisać na kartach pamięci elektronicznej. Dziś niemal każda para decyduje się na zatrudnienie kamerzysty i fotografa na cały dzień swoich zaślubin. Nowością natomiast jest filmowanie dronem, czyli wykonywanie ujęć z powietrza za pomocą latającego urządzenia jakim jest dron.

Wynajem drona oferowany jest przez wiele firm, ale wielu fotografów posiada już ten sprzęt we własnym wyposażeniu. Piękne ujęcia z lotu ptaka, wyjątkowe zbliżenia na parę młodą i gości, płynnie przesuwające się kadry to efekt uzyskany właśnie za pomocą drona. Rosnąca popularność stosowania drona sprawia powoli, że filmowanie dronem nie jest już niczym nadzwyczajnym. Mało tego, od jakichś dwóch lat filmowanie dronem jest bardzo popularną opcją będącą na stałe w katalogu możliwości wielu fotografów czy kamerzystów lub firm zajmujących się wyłącznie kręceniem filmów dronem.

Wiele miast, w tym oczywiście również Kraków, pozwolą nam na wyszukanie sprawdzonych fotografów i kamerzystów stosujących podczas ujęć ślubnych, weselnych, komunijnych czy urodzinowych właśnie drony. Możemy też sięgnąć po filmowanie dronem przez RentGrandfox Kraków – w tym przypadku nagraniem zajmą się profesjonaliści, filmowcy specjalizujący się w tworzeniu filmów z powietrza, mający duże doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz wymagane pozwolenia.

Planowanie ślubu oraz wesela jest mimo wszystko trudnym przedsięwzięciem, chcemy bowiem zachować najpiękniejsze chwile zarówno w swojej pamięci, jak i na nośnikach elektronicznych. Podczas przystąpienia do planowania tych najpiękniejszych w życiu chwil warto na spokojnie usiąść z kartką panieru i spisać wszystkie nasze plany co do tego dnia, uwzględniając fotografa, kamerzystę czy filmowanie dronem.