Idealny prezent dla niemowlaka

Wkrótce zbliża się termin porodu? A może ktoś ze znajomych właśnie wita na świecie nowego człowieka? Zastanawiasz się, co mogłoby sprawić radość mamie i jej nowo-narodzonemu dziecku?
Postaw na rożek dla niemowląt- przedmiot uniwersalny, praktyczny, a jakże niezbędny w pierwszych chwilach życia noworodka. Na senna-sowka.pl znajdziesz kilkanaście wzorów stylowych, praktycznych rożków w przystępnej cenie! Beciki dostępne na tej stronie internetowej są mięciutkie, wykonane z najwyżej jakości materiałów, bezpieczne dla dziecka i jego mamy, a przede wszystkim- spełniające doskonale swoją funkcję.

W tym sklepie znajdziesz tradycyjne rożki miękkie, które doskonale zapewnią ciepło noworodkowi, dadzą poczucie bezpieczeństwa i uspokoją go, dając świeżo upieczonej mamie chwilę wytchnienia. Oprócz tradycyjnych becików, masz możliwość wyboru rożka z usztywnieniem wykonanym z naturalnych, ekologicznych surowców. Taki rożek zapewni stabilizację niemowlaka, zwiększy komfort noszenia i karmienia dziecka- a co więcej, usztywnienie można swobodnie wyjąć i stosować rożek jako kołderkę. To rozwiązanie pozwala również na swobodne wypranie becika w pralce.

Wszystkie rożki dostępne w tym sklepie są wykonane z najwyżej jakości atestowanych, antyalergicznych materiałów, które nawet po wielokrotnym praniu nie tracą swoich właściwości. Każdy z rożków jest zapinany na solidny rzep, który w dodatkowy sposób zabezpiecza dziecko.
Nie wahaj się dłużej! Postaw na jakość, estetykę i ręczne wykonanie- wybierz rożek dla noworodka już dziś!

Zobacz też: Senna Sówka | Rożek dla noworodka