Dobry kebab, czyli lokale „U Szwagra”

Mieszkając w dużym mieście, na przykład takim jak Kraków, bardzo często jest się tak zabieganym, że nie ma się czasu na gotowanie. Świetnym rozwiązaniem może stać się wtedy dobry kebab, który można kupić na mieście.


Dobry kebab z okienka

Jeśli nie się czasu, a nadmiar obowiązków nie pozwala na przygotowanie własnego posiłku (albo po prostu lubi się smak idealnego kebaba), to można zdecydować się na jego szybki zakup. Najlepszy kebab w Krakowie znaleźć można „U szwagra”. Tym bardziej, że spotkać go można na kilku różnych ulicach. Będą to ulice: Lea, Bronowicka, Bosacka, Tomasza, Karmelickiej i na Placu Kossaka. W tych właśnie miejscach kupić można i odebrać swoją ulubioną potrawę, apotem zjeść ją w samochodzie, w biurze, albo w zaciszu własnego domu. Co ciekawe, niezapomniana atmosfera, niepowtarzalny wystrój lokalu, a także doskonała obsługa sprawiają, że nowi klienci szybko stają się bywalcami, a co więcej – wielbicielami serwowanych bliskowschodnich specjałów. Lokale „U Szwagra” działają w Krakowie już od kilku lat, klienci polecają je sobie nawzajem, dlatego stają się coraz bardziej popularne także poza granicami miasta i wśród turystów. Opisywana sieć lokali gastronomicznych serwująca nie tylko kebab (uznawany za jeden z najlepszych w Krakowie), ale także wiele innych posiłków. Zostają tu zaspokojone gusta kulinarne nawet najbardziej wymagających gości. Pierwszy lokal stał się symbolem jakości i wyznacznikiem dla pozostałych pięciu, które czerpią swój wyjątkowy smak z tradycji tureckich przepisów. Oczywiście otwieranie kolejnych lokali nie byłoby możliwe, gdyby nie zadowoleni klienci, których liczba ciągle rośnie. Dzięki temu sieć „U Szwagra” ma w planach pojawienie się także w kolejnych punktach miasta.

Najlepsza pizza i inne fast-foody

Oprócz kebabów, „U Szwagra” można znaleźć szybkie posiłki takie jak: hot-dog, hamburger, cheeseburger (oba z mięsem wołowym albo drobiowym), frytki, tortille, servet’s, lub też całe danie kebab z (frytkami albo ryżem, plus sałatki i sosy). Zjeść można także różnego rodzaju sałatki i zapiekanki mięsne. Oczywiście dużą część menu stanowią różnorodne pizzy. Dodatki do nich są niezwykle bogate, zaczynając oczywiście od sosów, przez sery, warzywa, na różnego rodzaju wędlinach oraz mięsach kończąc. Warto zauważyć, że u „U Szwagra” to nie tylko jedzenie, ale także dwa dobrze zaopatrzone sklepy monopolowe z najwyższej jakości alkoholami polskimi i zagranicznymi. Można tam znaleźć na przykład: wódki – w opakowaniach zwykłych oraz ozdobnych, a także: whisky szkocką, whiskey irlandzką, kanadyjską oraz bourbon. W sklepie monopolowym „U Szwagra” występują również: koniaki, brandy, winiaki, grzańce, likiery, rum, szampany i wina musujące, wina zagraniczne, cydry i 300 rodzajów piw (importowanych i regionalnych). Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki. Dlatego znajdując się w Krakowie najlepiej wybrać lokale „u Szwagra”, gdyż są one dobrze zaopatrzone, wszystkie produkty są najwyższej jakości, a proponowane dania są po prostu przepyszne.